| Roxysad a întrebat:

Anul 2010 a fost special pentru voi?(din orice chestie)daca da argumentati, daca nu argumentati de ce

4 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Da a fost special.
pentru ca mi-am facut prieteni noi.am invatat cum sa am incredere in prieteni.am invatat mai bine ce este familia in situatiile grele.am ras.am plans.am avut nervi. m-am distrat.nu mai conteaza acum.acum conteaza ca am treccut peste toate si trebuie sa trecem peste un alt an.

| ELLSSA a răspuns:

Ma gandesc ca bune fara rele, niciodata.Anul 2010 mi-a adus si bune si rele. Dar Doamne ajuta pe 2011!

| Ioana_9271 a răspuns:

Sau intamplat foarte multe nu am cum sa le enumar pe toate, pana si cea ai mica atingere, privire, zambet au contat extrem de mult, pana si greutatile prin care am trecut au avut ceva special...Craciunul petrecut alaturi de cea mai buna prietena ...Sau schimbat multe lucruri care merita tinute minte, in viata oricarui om se intamla asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul 2010 a avut pentru mine si lucruri bune si lucruri proaste. In acest an am invatat foarte multe din foarte multe greseli, pe care acum in 2011 stiu ca nu le voi mai repeta. Mi s'au intamplat multe lucruri semnificative ( pentru prima data happy ). Dar dupa cum am zis si multe dezamagiri. Eu as numi anul 2010: ANUL LECTILOR. happy

Si sper ca in anul 2011 sa fie unul foarte bun din toate punctele de vedere. Oricum se spune ca e anul schimbarilor.

LET'S SEE happy