| Jessika16 a întrebat:

Anul asta de Halloween, eu si cu cateva prietene vrem sa facem spiritism laughing si eu trebuie sa aduc tableta aceea cu litere pe care se afla acel triunghi pe care cica il misca spiritele pentru a ne impartasii cuvintele cu care doresc sa ne raspunda la intrebari. Si vrea s-o desenez, dar nu mai stiu exact in ce ordine erau literele laughing adica, in ordine alfabetica, sau cum sunt puse pe tastatura? Ajutooooor! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| xDr0gs a răspuns:

Da in ordine alfabetica;)! Uite aici cum arata o tabla de spiritism:)! http://www.magazinocult.ro/magazin/articole-divinatie/set-ouija.html

3 răspunsuri:
| anonimus44 a răspuns:

Http://www.clubmistic.ro/pozearticole/userfiles/image/tablita%20ouija.jpg

ai grija cu asa ceva! poate dupa o sa incepeti sa vedeti/auzi lucruri care sa vi sa para ciudate!

| adolfhitlers a răspuns:

Sunt medium, nu merge sa le desenezi, adica nu are efect!
Cel mai bine, este sa cumperi una, este 20 lei...

| fane99 a răspuns:

Stanistii draq

!