| Shery a întrebat:

ANUNT: NU am cartea "Luna Noua" in romana in format electronic(adica pe calculator). Am primele trei carti in engleza, iar pe a patra o am si in engleza si in romana. Deci, nu mai dati mesaje, cerandu-mi ceea ce nu am.
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.
Probabil de aici o sa o poti downloada la sectiunea download :)
Http://gheatasifoc.blogspot.com/

5 răspunsuri:
| Shery explică:

Nu, daca e la raspunsuri ma amuza laughing dar cand ma trezesc cu mesaje cu tona imi vine rau straight face

| Shery explică:

P. S. eu mi-am cumparat cartile, faceti si voi la fel si lasati pirateria ieftina.

| BUBULINA a răspuns:

Cine?
ce?
cum?
cand?
de ce?

| Chuck a răspuns:

Buna. Vreau si eu cartea Luna Noua, in format electronic (adica pe calculator). Mersi anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuck, probabil ai enervato laughing

Întrebări recente