| nicolaeroxana a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un link de unde pot descarca gratuit carti de teste CAE, pentru limba engleza? Sau are cineva un astfel de material in format electronic si il poate atasa aici? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| amaadina a răspuns:

Ceau! Da-mi e-mail-ul tau si o sa iti trimit cateva materiale. Am doua carti de Advanced, pe tip CAE, si mai am cateva de FCE.

| nicolaeroxana explică (pentru amaadina):

Mail-ul meu este roxananicolae65@yahoo.com. Multumesc mult pentru ajutor.