| AlexutuDeiu a întrebat:

Apa calda sau Apa rece. Ce alegeti in urmatoarele preferinte:

Sa Faci Baie :
Sa Inoti:

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Cand fac baie apa calda
Pentru a innota apa rece, bine nici chiar gheata, incalzita putin de razele soarelui.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Apa calda la ambele big grin... ce as vrea sa fiu la piscina si sa inot acum!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici rece dar nici caldă, o prefer călâie.
Pa, pa.

| тøхх a răspuns:

Apa calda cand fac baie, si cand innot atunci apa rece dar nici sa nu poti sta in ea, putin calduta. xD

| Bianka a răspuns:

Sa inot smug

| DoarEU_1902 a răspuns:

Apa calda in ambele situatii big grin

| Cosmin_9592 a răspuns:

Sa Faci Baie :calda

Sa Inoti:calda

| L3nutzA a răspuns:

Intotdeauna.sa faci baie.de preferat este apa calda. dar vara. sa faci o baie. poate ar merge apa putin rece, dar nu tare rece. tu ce preferi?(funda)?