| Dj Boalca a întrebat:

Aproape nimeni in ziua de azi numai este multumit de situatia lui financiara... ce ziceti daca v-as face o analiza financiara gratuita si v-am propune solutii pentru imbunatatirea ei.totul GRATIS?

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Cum sa nu. Doar ca, desi voi castiga 450 de lei pe luna incepand cu 1 septembrie, datorita lui Boc, nu ma simt nefericit. Omul fericit (multumit) este cel care are nevoie de cel mai putin, nu cel care isi doreste cel mai mult happy