| valinoname a întrebat:

Are ceva daca sterg internet explorer?

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

Nu. Eu nu folosesc internet explorer deloc. Nici Mozilla Firefox nu-l am in pc. Singurele browsere folosite de mine: Google Chrome [cel mai des.] si Opera.

6 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Nu, nu are nimic. Oricum nu poti sa-l dezinstalezi doar sa-l dezactivezi.

| Aliutza a răspuns:

Nu

| WhiteProud95 a răspuns:

Nu il poti sterge deoarece e din windows. depinde de ce windows ai. ti-as sugera sa-l lasi acolo ca nu te incurca

| sanders a răspuns:

Poti sa-l stergi dar ramai fara internet dar daca mai ai de exemplu inca unul cum ar fi mozzila sau google chrome nu are nimic daca stergi explorer-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu are nimic.
Doar că nu o să mai poţi intra pe google, TPU, hi5, facebook etc, doar dacă ai Mozila, Google Chrome etc. big grin

| Betynutza a răspuns:

Si eu am sters internet explorer'u si folosesc doar chrome si moziila. sincer. dupa mine sunt cele mai bune browseree!