| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg istoricul de pe internet explorer?

9 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Intri la Tools - Internet Options si la General gasesti un buton: Clear History happy

| UnderGroundForMe a răspuns (pentru Dismally):

Asta stiu si eu...

| UnderGroundForMe a răspuns (pentru Dismally):

Numai ca nu imi apare clear history
nu stiu unde-i

| Oanis a răspuns:

Mai,mai...cineva se uita la filmutele pornohee hee.

| NoShit a răspuns (pentru Oanis):

Înseamă c-ai fost în aceeaşi situaţie. BUSTED.

| Oanis a răspuns (pentru NoShit):

Nu...dar ce motiv ai avea sa stergi istoricul daca nu ai vrea sa ascunzi ceva? Si avand in vedere ca e o intrebare stupida pentru ca oricine care are calculator ar trebui sa stie lucruri de baza ca asta, cred ca intra maicasa sau taicasu pe net si ii e frica sa nu vada adresele deocheate.

| Oanis a răspuns:

Nu...dar ce motiv ai avea sa stergi istoricul daca nu ai vrea sa ascunzi ceva? Si avand in vedere ca e o intrebare stupida pentru ca oricine care are calculator ar trebui sa stie lucruri de baza ca asta, cred ca intra maicasa sau taicasu pe net si ii e frica sa nu vada adresele deocheate.happy

| NoShit a răspuns (pentru Oanis):

Yup. Ai dreptate.

| alina090 a răspuns (pentru Oanis):

Eu recunosc, ma uit, si ce?
nu cred ca exista om care macar sa nu fi aruncat o privire pe site-urile de genu
poate si tu te-ai uitat happy
nu-i o rusine traim totusi intr-o tara de perversi sau intr-o lume a destrabalaului in care cumintenia nu prea mai e la moda mai ales in cazul unui baiat