| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca sterg Internet Explorer? E cam stupida intrebarea.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Îl ştergi şi gata. Baftă!

| Elly_8365 a răspuns:

Potzi sterge Internet Explorer. dar trebuie sa ai alt browser instalat [de ex. : Mozilla Firefox]... daca stergi Internet Explorer sh n`ai alt brws instalat nu vei mai putea face aproape nimic pe internet.adica e ca sh cum n`ai avea internet.doar messenger...
Sper ca te-am ajutat!winkingbig grin
fundita? :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum sa-l stergi pentru ca este parte din windows, nu ai cum!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca voi reusiti sa stergeti IE eu ma inclin in fata voastra si va idolatrizez, mai bine taceti ca spuneti aproape numai prostii...

| Geomik a răspuns:

Pei nu se intampl nimic in afara ca numai ai posibilitatea sa jocii jocurii online gen mmo, sal reinstalezi si sa instalezi unele aplicatii gen aplicatii cu conectare la server!