| Anonim5566 a întrebat:

Are cineva dee cine este Banjamin Lasier? Uite pagina lui pe facebook https://www.facebook.com/pages/Benjamin-Lasnier/18999635 7812123?group_id=0.

10 răspunsuri:
| Anonim5566 explică:

Lasnier*

| AcadeaAnonima a răspuns:

LolyLoL a răspuns

Deci, hai sa-ti explic intreaga sa poveste :

Totul a inceput de Pasti, cand Benjamin avea 12 ani. Varul sau i-a propus sa-si faca un cont de Instagram, dar el nu a acceptat. Dupa putin timp, l-a convins.A postat o fotografie, care a strans 50 de apeecieri si a continuat sa posteze aproximativ 12-13 poze doar cu el.Aceste poze i-au facut pe fani sa creada ca e narcisist, deci a renuntat sa posteze doar cu el si i-a inclus in poze pe catelusul sau, pe frati, sau prieteni.Mama lui nu stia de aceasta nebunie, pana cand a iesit in oras cu fiul sau mare.Mai multe fete au sarit pe el si si-a pus mai multe semne de intrebare.Intr-un final, a inteles tot.O companie i-a oferit lui Benjamin sa semne un contract si acesta a acceptat.Acum,el are 15 ani si face covere la diferite melodii, are ci creatii proprii ( Last Christmas, She's my best friend girl ), are propria linie vestimentara semnata cu Lasnier si aproximativ 1 milion de urmaritori pe Instagram, milioane de like-uri pe facebook, mii de abonati de YouTube, intrecand si multe vedete ( cum ar fi Jessy J )

Sper ca te-am lamurit :*

| Ionela_Alice_1998 a răspuns:

E un pusti de 14 ani care nu seamana cu Bieber de ce toti pustii tunsi castron sau cu creasta seamana cu el nu inteleg in fine el cam din 2008 si-a inceput activitatea acum este deja o mica vedeta

| UNICORNULfANtabulos a răspuns:

E un baiat cam 13-14 ani in nici un caz de 18. aia care a scris ca are 18 ni ci nu cred ca i-a vazut pozele sau daca le-a vazut frate cat de prost sa fi sa crezi ca are 18?

| LarisaxLarizz a răspuns:

Benjamin Lasnier este un băiat de 15 ani care seamănă mult cu Justin Bieber și cântă.

| Aylin23 a răspuns:

Îl am ca prieten pe facebook.
El este un copil de 14 (1998) ani, clasa 8 care seamana izbitor cu Justin Bieber.
Din cate l-am intrebat.
El locuieste in prezent in casa din Franta si Danemarca.
Cunoaste 2 limbi (engleza si franceza).
A inceput sa scriie propriile cantece in 2008 in care se vorbea despre dragoste.
Este foarte cunoscut pe YouTube.
Scrie pe Google Benjamin Lasnier si iti da clipuri cu el.

| CristinaCristina3 a răspuns:

Benjamin Lasnier este un baiat de 14 ani. E cunoscut pentru ca a inceput sa isi scrie propriile cantece si sa le postere pe internet. El normal locuieste in Danemarca, dar si in Franta. Are mi se pare 2 sau 3 surorithinking Cred ca 2. Sper cat-am ajutat un pic :*.

| Peni a răspuns:

Banjamin Lasnier stiu ca este un baiart care seamana foarte mult cu Justin Beber. El are 18 ani asa mi-a scris

| LarisaxLarizz a răspuns (pentru Peni):

Deniiii :3 Apropo, are 15 ani.hee hee

| Iuliuka01 a răspuns:

Benjamin are 14 ani, si nu mi se pare ca seamana chiar asa de tare cu Justin Bieber, doar putin.In orice caz, este foarte dragut.