| alexa_9785 a întrebat:

Are cineva un cont webkinz abonament de lux nefolosit?

2 răspunsuri:
| Boomzz2012 a răspuns:

Buna Alexa_1785,
Draga mea, iti spun sincer crede-ma, nimeni nu vrea sa iti deie un cont webkinz abonament de lux e cam scump, ia-ti un linkiz cu 15lei, sau daca vrei asa de tareabonaent deluxe cand iti vine alocatia poti sa iti cumperi sau daca iti trebuie pentru. algeava alocatia, strangeti cate un banut si poti sa ajungi la suma necesara pentru. ati cumpara sau iti mai dau o sugestie de mos craciun sau de nicolae sau chiar de ziua ta spune-i la parintii tai sa-ti cumpere.Si eu am 3webkinji linkiz.
Sper ca te-am ajutat si sper ca nu te-ai sparat dar e adevarul nieni nu poate sa iti dea crdema! Bafta multa, fundita pizz?:Xhappy

| AnAmAriA756 a răspuns:

Am eu dar e folosit adica deja l-am introdus dar daca vrei til dau si asa... numai sa imi dai un mesaj love struck