| Octaviana_9832 a întrebat:

Argoul limbii romane! Ia sa vedem cate exemple imi puteti da dintr`un dictionar oficial al argoului limbii romane! happy.

4 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

Ia sa vedem cum iti misti fundu pana la biblioteca smug

wai copchii aveti net.carti ce draq postati intrebari legate de teme pe siteul asta...si mai faceti si pe desteptii cica " ia s vedem cate exemple" asta nu e o motivatie sucker!

| Octaviana_9832 explică:

Draga mea, ShiNee
Ia sa vedem cum ai inteles tu gresit intrebarea asta. In plus, nu am nevoie de nicio tema si chiar daca as avea nevoie nu as posta aici pe site. EU imi fac temele SINGURA nu am nevoie de ajutor.

Acum, intrebarea aceasta a fost pusa pentru amuzament pentru ca de curand am citit cateva cuvinte dintr`un dictionar si mi s`au parut interesant si mi s`a parut si mai interesant daca dezvoltam subiectul acesta aici.

Deci tura viitoare te rog frumos mai intai sa-ti dai seama despre ce vorbesti si dupa aia sa postezi! happy.
App... invata mai intai sa te exprimi! happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marsi firi'a dracu cu nu'ti dau nici'un raspuns f***'ti cateaua maiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia sa vedem cate ex imi puteti da te crezi smechera? aspa, beton, meserie, bestial, sifonar, cocalar, pitipoanca, parasuta, mititica, facultate, la racoare, smenar si mai sunt multe. reformuleata int ca nu stimulezi pe nimeni cu "ia sa vedem cate raspunsuri imi puteti da"