| WhiskasJunior a întrebat:

Argumente sa ma lase mama afara fara sa se ingrijoreze de amenda?
Gen nu stau intr-un loc public, chiar daca ies din localitate

3 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Spune-i ca platesti tu amenzile din banii tai, ca doar ai 37 de ani si NU iti spune mama ce sa faci

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa iesi din localitate, deoarece nu-i inca posibil daca esti minor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa iesi din localitate! Dacă vrei să ieși cu prietenii spune-i ca mergi la supermarket si eventual ii iei si ei ceva, după ce te distrezi mergi la supermarkethee hee
E 15 Mai, toți afara. Am văzut că s-au dat si artificii. 2020 cu 2 revelioane