| Skit333 a întrebat:

Artificii legale sau ilegale ce preferati?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Legale

| unknownn a răspuns:

De la legale faci urat

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Niciuna.Legale:Nu sunt bune iar ilegale:Ajungi la politie si nu vreau problemewinking

| TheStory a răspuns:

Ilegale, astea sunt bune, alea legale sunt cam varza.

Răspuns utilizator avertizat
| Parkmin a răspuns:

Legale macar stii ca nu trebuie sa te ascunzi cand le dai foc laughing

| Skit333 explică:

Eu am luat ilegale ca stiu ca sunt bune da am luat si o cutie din Kaufland de petarde categoria I care sunt legale.Am dat foc la una legala, am aruncat-o si ma asteptam sa bubuie da nimic.M-am dus sa vad si explodase.Am mai pus una si am fost atent sa vad cand explodeaza.Aexplodat si sunetul produs nu e la fel de puternic ca si una din hartie. http://www.youtube.com/watch?v=5tNiv8Nm8Hk deci le aleg pe cele ilegale

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Legale! Nu vreau la inchisoare!

| NinjaEddy02 a răspuns:

Nu sunt bune! Aruncale sau dale politiei!