| Marcian a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi cu privire la ce fel de bicicleta sa-mi cumpar. O sa o folosesc pe teren acidentat destul de mult deci nu doresc o cursiera sau o semicursiera dar o sa strabat multi km si pe asfalt si pietris (deci nu doresc nici all mountain) deci ma gandesc la ceva din gama cross country. Doresc sa cumpar una la mana a doua si bugetul e cam de 1000 ron. Intrebarile mele ar fi:

Ce companii sunt cele mai indicate? Am auzit ca Cube, Bulls si Scott sunt bune. Este adevarat? Mai sunt si altele?

Imi puteti recomanda niste site-uri sau contacte?

Sa aiba suspensie si pe spate sau este mai bine doar pe fata?

Ce alte sugestii mai aveti?

2 răspunsuri:
| Secret2000 a răspuns:

Cea mai buna bicicleta
BMX

| Andrei_Leonard_1981 a răspuns:

Cube Bulls ie de la iei mimam cumparat si suspensii pe fata si spate