| Lorena0189 a întrebat:

As dori sa imi fac un vlog (videoblog) Si nu am habar cum sa incep sad. Cum ar trebui sa fie primul video thinking confused
Idei big grin puppy dog eyes

Dau fundawinking cool

Răspuns Câştigător
| lauramonica2 a răspuns:

Primul video ar trebui sa fie:
"Sa ne cunoastem mai bine"
Iar apoi pune vlogurile.Da-mi si mie link-ul de la canalul tau de Youtube sa-ti dau Subscribe

2 răspunsuri:
| AndFoc a răspuns:

Primul video ar trebui sa fie de genul: "Buna. Eu sunt...". Ar fi bine sa te prezinti si sa spui cateva lucruri despre tine, sa spui ce te-a determinat sa incep sa iti faci vlog. Nu trebuie sa fie prea sofisticat si lung, dar nici prea monoton si scurt. Trebuie sa fii tu. Poti sa mai spui ce fel de vlog o sa fie, adica cam despre ce o sa ne vorbesti.

| AnToNiO12o a răspuns:

In primul video ar trebui sa spui cateva lucruri despre tine, unde poti fi contactat si sa le spui ''fanii-lor'' tai sa-ti puna niste intrebari in limita bunului simt big grin