| X3nyuk a întrebat:

Hey. vreau sa imi fac un videoblog pentru prima data si sa.l pun pe youtube. dar nu stiu cum sa incep, adica, ce ar trebui sa pun in primul video?big grin.

Idei? :*

Funda.happy

Răspuns Câştigător
| AdeeXd a răspuns:

Hey! daca mi-as face un videoblog eu as incepe asa: as spune cateva lucruri despre mine gen: cum ma numesc, de unde sunt, zodia mea, data in care m-am nascut, inaltimea mea, culoarea mea preferata, daca am animal sau nu de companie, animalul preferat, mancare preferata, filmele preferate, muzica preferata, culoarea ochilor mei, camera cu care filmez, ce telefon am, chestii pe care le urasc, chestii care imi plac, chestii din trecutul meu etc... bafta! :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat