| LucianGabriel a întrebat:

As dori sa stiu daca pun pe youtube videoclipuri sau secvente din filme care nu imi apartin(de exemplu un videoclip cu Jean Michel Jarre care nu a fost filmat de mine) risc sa fiu amendat sau chestii de astea cu drepturi de autor? sau nu conteaza?

2 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Poti pune linistit nu se dau amenzi pe youtube, numai daca pui filme porno din alea hard laughing numa atunci iti da amenda...in ce sens amenda ca iti sterge doar contul pe care il ai pe youtube

| mariana_8211 a răspuns:

Nu vei fi amendat dincontra votat ai o sectiune unde toti pot comenta, vei primi aprecieri incearca