| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu de ce mi sa respins intrebarea ce am pus-o mai devreme ca vad ca adminstratorii nu zic vreun motiv(voi chiar va bateti joc de utilizatori) am pus intrebarea:As vrea sa stiu care sunteti in situatia mea deci stau cu pretenii(de fapt nu ii pot numi asa da mno.)era o gasca de copii in curte si acum un an nu ma intelegeam bine doar cu unu din ei acum ma acepta totida nu stiu. se poarta asa urat cu mine ei nu prea de "pretenu" asta a meu de multe ori tot ma jigneste el zice ca glumeste eu ii zic sa termine este cand nu zic nimic da nici chiar asa tot impu tot timpul cand ne jucam se poart asa urat are la mine o datorie de 30 de lei parca de 2 luni care nici acum nu i-am vazut(si nu poate zice ca nu are situatie financiara sa nu isi permita sa aiaba la el 30 de lei)si cand ne jucam se poarta asa urat.azi o dat mingea pe garaj la football si el si inca unu or dat vina pe mine ca cica eu am dato da de fapt el lo dato si acum cateva saptamani eram la un teren de football eu el si inca vreo 4 si era cu noi si unu mic si o zburat mingea intr-un depozit si ala mic o mers dupa ea si el o aruncato inapoi si ala mic o crezut ca eu am fost si o venit mo lovit si i-am dat 2 pumni de l-am aranjat o plans si chiar atunci isi maicasa isi parca masina in fata supermarketului(terena e mic 50 m si e langa un supermarket) si mno lo sunat pe tatal lui ala la telefon mo injurat de toti sfinti si i-am zis la asta sa recunoasca ca el o dato da nu o recunoscut si o zis tata aluia ca ma bate cand ma prinde(inca nu mo prins) siin ziua aia nu am mai vrut sa ies pe afara si asta mo mintit ca cica tata aluia e plecat in cursa numa ca sa vin pe afara va dati seama eu mergeam lejer in fata la bloc la ala fara nici o grija si ar fi coborat taicaso noroc ca am stat undeva mai ascuns mai prin spate pe la blocuri si faza e cu jignirile ca numa mie mi le face de multe ori mai aduce un suc un ceva mie nu imi da...care mai sunteti in situatia asta si ce ar trebui sa fac imi vine sa ma dau cu capu de pereti crying am ajuns la concluzia ca de fapt nu am preteni deloc si ies pe afara cu astia numa ca sa ies si eu din casa si faza e ca nu cunosc multi oameni si multe zone din orasul meu crying situatia e asa inca de vara trecuta iniate nu facea glume din astea in primele zile cand am inceput sa ies din casa pentru ca numa in martie anul trecut eu am inceptu sa ies din casa pentru ca pana atunci tot la comp el m-a facut sa imi schimb modul de viata si pentru asta ii multumesc pentru ca m-am si maturizat foarte mult de cam din iunie din 1 de cand o plecat un bun preten de al **** in moldova cu care ma intelegeam bine si am vazut ca lui ii era ciuda pe el ca tot imi facea cinste cu multe(pizza de toata el vroia eu nu ii ceream el insisita) si mo zis ca se bucura ca o plecat ala ok si dupa vreo 1 saptamna o inceput sa se comporte asa ce sa fac nu mai suport vam mai zis cunosc foarte putini oameni si nici multe zone din orasul meu crying am 13 ani si merg pe clasa 8 si cu colegii de clasa nu ma inteleg bine deloc toti ma fac emo si satanist.Si astialalti nu prea ma accpeta numa cand mai sunt cu el.VA ROG ajutati-ma CU PROBLEMA ASTA. Vreau sa stiu ce sa fac nu vreau sa incepeti sa imi ziceti despre de ce nu mi sa aprobat intrebarea ci sa ma ajutati-ma cu problema asta.

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu cred ca isi bate nimeni joc de tine. E reactia tuturor care cred ca adminii astia de aici n-au altceva de facut decat sa isi bata joc de utilizatorii de care au nevoie.

| unknownn a răspuns:

Da stiu ca isi bat joc de noi...eu am pus intrebarea:Ce nuante de culori va plac? si mi-a respins-o pe motiv:Caracter Irelevant...Robot PrOST!

| anotherchild a răspuns:

Ce intrebare ai adresat mai devreme?

| catahardy a răspuns:

Deci edy am fost si eu intr-o situatie asemanatoare, sa stii ca si pe mine, in generala colegii ma faceau emo si satanist dar no lasam de la mine, pana m-am enervat si l-am batut pe unu rau de tot si nu or mai comentat...io aveam niste prieteni cu 3 ani mai mari ca mine si cam tot isi bateau joc de mine, am lasat de la mine si sa stii ca s-or maturizat si ei acumhappy acum sunt prieten ff bun cu ei si daca am nevoie de ceva ma ajuta si colegii m-am imprieteni cu multi dintre eihappy la inceput e mai greu dar incearca sa iti gasesti un prieten bun prin clasahappy si nu te supara daca te fac emo sau altelehappy pe mine nu ma deranjeazahappy ma rog da eu am si freza de emohappy si sunt mai tot timpu sad si din asteahappy asta sunt eu imi place sa-mi traiesc viata in umbrahappy si m-am obisnuit sa fiu sad si imi place asahappy stiu ca am niste probleme de gandire da nohhappy ce sa zic.pe mine muzica rock ma linistestehappy deci mnohhappy sunt ciudathappy dar pentru ciudatenia mea sunt "apreciat" de unele persoanehappy asta sunt eu si daca vor sa ma accepte bine daca nu nu, m-am obisnuit sa nu mai pun nimic la suflethappy din cauza la par am avut probleme in scoala si tot nu m-am tunshappy sunt incapatanat si uneori nu e binehappy da macar asa mi-am mai ridicat statutul(sa nu faci asa ca nu iti dau un exemplu bun) si acum toti fostii colegi ma stiu ca pe un prieten si mnoh...am ajuns sa cunosc mare parte din oras si sa ma imprietenesc cu multi dintre eihappy unii zic cas ciudat cu freza mea d emohappy da nohhappy parerea lor pentru mine nu conteazahappy si daca vor sa ma accepte bine, daca nu, treaba lorhappy sper ca te-am ajutat cu cevahappyaa da si la mine cel mai rau e daca imi zice cineva ca ce prost esti ca ai parul asalaughing

| Deeiu a răspuns:

Ce scria in intrebarea respectiva?batting eyelashes

Întrebări recente