| ana_5516 a întrebat:

As vrea cateva idei de scenete (teatru) scurte si amuzante pe elevii de la gimnaziu.

3 răspunsuri:
| bunny_6472 a răspuns:

Buna! imprumuta cartea "recreatia mare" de mircea santimbreanu si sunt acolo cateva scenete sau ia cartea cu povesti, sunt vreo 3 si acolo. funda?

| bunny_6472 a răspuns:

Poti face aspirina si piramidonul

| morena238 a răspuns:

De exemplu un profesor impiedicat care vb cu S este sa nu s stii si da mereu numai note mari atunci cand cineva ii da o prajitura cu crema de vanilie care despre vanilie el zice ca vanilia creste in copaci insa este acest profesor gata gata sa fie dat afara fundita?