| codrincodrin a întrebat:

As vrea o idee pentru un desen. Nu conteaza cu ce e.

14 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Descrie (prin desen, bineinteles) un dans indian in jurul unui foc, ceva ce duce mai mult a agonie, cu forme relative si neclare.

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Pai ai putea sa desenezi peisaje, anime, animale si multe altele.

| Iulian03 a răspuns:

Pai deseneaza-l pe SpiderMan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O floare
O masca
Un peisaj de toamna
Doi indragostiti
Vara
Prietenie
Un prieten adevarat
Cainele cu inima de aur
Grafiti
O pisica
Fata/Baiatul visurilor tale
o inima distrusa
Un tabloub trisT
Pasi sper viitor
Camera perfecta
Casa perfecta
Ma rog, sunt niste titluri dupa care sa te inspiri.
Funda|?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personaje anime.

Răspuns utilizator avertizat
| Against a răspuns:

Noapte de Halloween

Vis de Iarna

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Nu suntem noi in stare sa decidem ceva ce te simbolizeaza gen: Un ochi cu diferite modele, un copac facut din T-uri sau initialele tale curgand sange rosu pe ele. Poti face diferite obiecte adica copac, casa, inimi facute din anumite litere care se potrivesc.La inima s-ar potrivi un C

| LiviuuuXD a răspuns:

Poti desena un personaj anime,sau poti inventa unul,poti desena un peisaj,un animal,potretul unui vampir,cauta o poza si ia-te dupa ea (asa fac eu de obicei,poza de la avatar mi-am desenat-o pe o foaie), deseneaza ceva ce te amuza (lasa imaginatia sa te cuprinda) poti desena un cimitir,un dracusor, un varcolac, un spiridus, un elf, un orc. De ce nu si potretul lui Abraham Lincoln?

| madalinbb19 a răspuns:

O jungla
O barca pe mare
O gradina cu flori
un peisaj de tara, cu capite, lanuri de porumb etc

| HimoSsa a răspuns:

Au putea sa desenezi o noapte cu luna plina si ceva cum ar fidint-ro fereasta.*)

| hasseki a răspuns:

"Lumea mea" happy sau "Universul paralel".

| geo9617 a răspuns:

Deseneaza un peisaj... Sau ce-ti place tie!

| Pitiicaa a răspuns:

Poti desena un portret, poti desena un auto-portret, poti desena natura moarta, sau te poti duce afara si te uiti la zapada, si incerci sa o desenezi, sa desenezi ce e in fata ta! Poti desena un inger, poti desena un telefon, sau te poti uita prin camera, la lucruri, si le desenezi pe o masa. Merge sa pui si toate lucrurile din camera laughing Bine, nici chiar asa laughing Dar, poti desena telefonul tau, te imaginezi cum iti faci temele, poti sa te faci pe tine cu un baiat sarutandu-te ♥ Poti desena tot ce e in mintea ta ♥ Sau gandeste-te la visul tau: De ex. al meu este sa devin cantareata. Poti sa te desenezi cand esti pe scena si canti (depinde ce vis ai). Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes :*