| Dragonasu98 a întrebat:

As vrea sa castig niste bani, dar nu stiu cum am dor 15 ani si as vrea sa stiu ce as putea face si cam cat as castiga. Vreau un raspuns concret.
P.S. Ofer funda

3 răspunsuri:
| AxXeL1124 a răspuns:

Salalut "angajeazate " si tu la un magazin, mai ajuti si tu cu descarcatul lazilor etc si ce mai au de facut.

| Tobbyas a răspuns:

Asteapta pana la 16 ani, iar atunci te poti angaja cu jumate de norma. Tot e ceva decat nimic ...Bafta!

| ReaperxD a răspuns:

Poti sa astepti pana la 18 ani sau ma rog 17.Sau sa te angajezi la o alimentara sau un magazin de haine. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa Pa.