| tilica91 a întrebat:

As vrea sa fac bani si nu prea gasesc cum. ce ziceti daca fac bratari ale prieteniei s-ar vinde?

3 răspunsuri:
| Incarcare a răspuns:

Eu am facut 50 lei din limonada! Incearca limonada... mai ales acum vara! Copii se joaca si le e sete... 50 de bani limonada

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Depinde ce talent ai, depinde unde le vinzi, depinde cat ceri...BAFTA!

| JammyLove a răspuns:

Ar mergebatting eyelashes
Pe la mine se vand lantucurile facute. Un baiat a facut 8 milioane. vindea un lant cu 10 lei :*
Si cred ca ar mai merge si bratarile alea facute din ata in mai multe culori. Sper ca ti.m fost de folos :*