| TIb a întrebat:

As vrea sa fac impreuna cu prietenii mei un proiect nebunesc care poate sa ne aduca putina popularitate, dar n-am nici o idee de astfel de proiect > Imi puteti da cateva ideii? Va rog!

1 răspuns:
| dof21 a răspuns:

Era o chestie dar am uitat cum se cheama. Iti spun totusi despre ce este vorba. Va intalniti toti in acelasi loc (supermarcket, statie de troleu, etc) dar ca si cum nu v-ati cunoaste intre voi. Si deodata faceti toti acelasi lucru. Eu am facut chestia asta in Iasi. Am scris pe un forum si ne-am adunat circa 150 oameni. Intr-o mare piata din Iasi (Piata Unirii) cum spuneam totul era normal iar deodata fiecare a scos din sacosa cate un scaunel pescaresc si am inceput sa jucam table (toata lumea atunci cand a batut ceasul ora 14). A fost super, se uita lumea la noi ca la nebuni. Sunt mai multe pe net dar imi scapa sincer numele...
O zi placuta