| Deanna a întrebat:

As vrea sa incep sa traduc subtitrari din engleza in romana, sau diferite texte. Unde pot gasi? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Pai iei deja subtitrari in engleza deja sincronizate pentru anumite filme si le traduci in romani si pe urma le uploadezi pe site+uri cu subtitrari.

Uite aici un site cu subtitrari in engleza de unde poti sa le iei http://www.subtitlesource.org/

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roxytza a răspuns:

Da intri pe google.ro si dai la traducere

| oargamarina a răspuns:

Intra pe google si sus scrie imagini videoclipuri harti traducere bloguri gmail dai pe traducere acolo scrie traducere in si traducere din si iti alegi tara dorita si daca vrei sa auzi cum se pronunta cuvantul dorit dai pe microfonul de langa cuvant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Def¡n¡tely go¡ng to happen