| ionu0k9 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in legatura cu metin 2 united m-am mai jucat am level 84 dar cand imi aleg caracterul ma scoate si ma da iarasi unde alea pe ce server sa joc de ce?

3 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, am jucat si eu united trebuie sa intri noaptea foarte tarziu sau diminieata pe la 4-5 cand serverul e foarte gol deoarece tu ti-ai lasat caracterul in centrul orasului si cand intri se creeaza lag foarte mare si din acea cauza te scoate happy. Fundaa plzz

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Noobi e doar un bug in map1 si cand il rezolva stafful'apare altulbig grin

| andrei112 a răspuns:

Aceasta este o problema care a fost intalnita la multe servere private. Acest bug apare cateodata, nu stiu cauza, dar stiu ca afecteaza tot serverul nu doar pe tine (daca esti in alt tinut decat map1, dar cred ca poate aparea si daca esti in map1). Tu nu ai ce sa faci, asteapta sa se rezolve problema.