| elena98 a întrebat:

As vrea sa merg la strand si am mai multe variante. Va rog sa imi ziceti unde e mai frumos dintre strandul din Sibiu, cel de la Victoria, de la Ocna Sibiului sau la Laguna albastra? ( daca se poate sa imi ziceti si de ce e si mai bine ) dau fundita

Răspuns Câştigător
| bubudeeabubu a răspuns:

Eu zic ca laguna albastra

1 răspuns:
| izuka_2844 a răspuns:

La cel din Sibiu nu mi se pare ciar uau la cel de la Victoria n-am fost dar am auzit ca nu-i foarte fain la Laguna albastra merge dar in Brasov e Aqua parca sau Paradisul acvatic astea sunt cele mai bune parerea mea