| alexxyaSweet a întrebat:

Hey...Anul acesta parintii mei nu au mai vrut sa mergem la mare si mergem la Ocna Sibiului.

ce ziceti? e frumos?

A mai fost CINEVA?

p.s:vreau pareri sincere :p

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

E frumos acolo.Si esti si aproape de Sibiu unde sunt o gramada de atractii turistice.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E frumos si acolo dar la mare e cu mult mai frumos

| BANN3R a răspuns:

E frumos. poti sa inoti fara sa stii acolo, te tine apa la suprafata.

| Senyorul a răspuns:

Poti inota chiar daca nu ai mai incercat sau nu stii... merita

Răspuns utilizator avertizat
| MirunaxD a răspuns:

E destul de frumos, dar mie nu-mi place... daca te scufunzi un pic sau iti intra apa in ochi in nas sau in gura, e foarte naspa...iti vine toata sarea pe gat, si in plus cand iesi din apa ai numa sare pe tine. Pe mine ma enerveaza. Eu zic sa mergeti la marehappy