| iuandfto a întrebat:

As vrea sa-mi fac niste bijuteri (cercei, colier, bratara) pentru a purta la banchet. De ce am nevoie? Stiu ca am mai pus intrebarea odata dar chair vreau niste idei. Dau fundita si inteligent pentru cele mai bune idei.

2 răspunsuri:
| TheForeignConstantin a răspuns:

Exista un clay polimeric numit FIMO. Seamana mult cu plastilina dar diferenta este ca daca il pui la cuptor se intareste! Si in felul asta poti creea tot ce te duce capu'! De la nave spatiale, la cercei; Uite un site de unde poti cumpara: http://profiart.ro/product_info.php?products_id=518
Succes! : )

| NELIAN a răspuns:

De bani!