| anonimm1122 a întrebat:

I-am cumparat prietenei mele cele mai bune un set de cercei, lantisor, inel si bratara, dar erau urat ambalate si le-am desfacut. Cum as putea sa le fac sa arate bine? O cutie ceva, sau nu stiu straight face Vreau idei.

2 răspunsuri:
| Flaviia16 a răspuns:

Poti cumpara o cutie de bijuterii/ o cutie normala pe care sa o infasori cu hartie pentru cadouri

| alexxxa100 a răspuns:

Buna! poti cumparata o cutie pe care sa o personalizezi cu hartie de cadou (rosie sau alta culoare) si sa ii pui o funda draguta de cadou!