| crystynuta20 a întrebat:

As vrea sa/mi fac un tatuaj dar nu ma decid unde sa/l fac. ce idei aveti. unde se poarta tatuajele cel mai mult.mersi

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Nu face aceasta greseala, toata viata vei fi foarte usor de recunoscut, esti foarte draguta asa cum esti, este parerea mea...

19 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Era sa spun ceva acum dar am renuntat inainte de a apasa pe "Raspunde". Imi spui si mie la ce-ti foloseste? Tu ai personalitatea ta sau imiti pe cei din jur, mai inceti la minte?
Scuza-ma daca am fost ceva mai dur.

| CriSslsa3 a răspuns:

Daca vrei sa il faci (adevarat) poti sa ti-l faci mai in jos de umarul stang.

doiny
| doiny a răspuns:

Daca mi-as face as incerca intr-un loc destul de decent: putin mai sus de glezna, un tatuaj mic.

| mioara_1431 a răspuns:

Nu il face

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Gandeste-te bine daca esti sigura ca vrei sa il faci. nu scapi de el f usor. si din cauza unui banl tatuaj poti pierde anuminte locuri de munca. in fine. pai. sincer eu nu prea le am cu astea. dar mi-a placut tatuaju lu RIHANA. cel de la ceafa cu stelute.

| yoni a răspuns:

Nu e bine sa faci dar daca vrei cu adevarat poti sa iti faci o puma acolo unde are pyssy (flory) din regina:X

| Vlad132 a răspuns:

Romani astia sunt foarte incuiati la minte... daca omul isi face tatuaj zice lumea ca e puscarias...in america tatuajele sunt o artawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei neaparat, fa-ti intr-o zona care nu se vede in mod obisnuit! Cand te faci mare s-ar putea sa te incurce rau un tatuaj vizibil...ma rog se poate scoate cu laser... te complici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu eram asa...si mi-am facut unu mai jos de buric.si acu. dupa prima zi am regrete ...nu te sfatuiesc sa-l faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa imi fac un tatuaj o puma...intr'o parte a abdomenului. da nu stiu ce sa fac...sa il fac sau nu?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La amdomen ar fi finutz ...crede-ma ca am 11 tatuaje si cred ca peste 100 care le-am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vrei un tatuaj... eu zic sa nu`ti faci permanent... exista tatuaje care tin si 3 luni doar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vrut sa imi fac un tatuaj puma asa cum are pisi, dar m-am razgandit la timp, deoarece aveam multe de pierdut daca il facem, sunt multe joburi care le displac tatuajele.stiu ca asa e cand esti tanar vrei sa incerci o multime de lucruri., dar poate mai incolo vei regreta k l-ai facut.Asa ca gandeste-te bine inainte sa il faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti propun sa nu iti faci pentru ca e dureros si orisicum o sa suferi daca vrei imi asculti parerea daca nu nu ast e tu esti foarte draguta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci o puma jos la abdomen se vede super marfa ca mi-am facut si eu sau pe spate un tribal marfawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine ca fata pe omoplat sau pi laba piciorului sau la apendicita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut un tatuaj, langa glezna un fluturas.si nu a durut deloc...si vreau sa spun ca de atunci ma simt mai sexy.CURAJ nu doare... te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 tatuaje frumoase si eu zic chiar se poarta asa ca fiecare isi face unde ii place eu miaim facut unul pe coloana si unul pe ceafa cu numele copilului meu celalalt pe coloana e destul de mare dar este super tare! si la gagici merge frumos un tatuaj si la incheietura maini chiar acolo jos la puls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 tatuaje frumoase si eu zic chiar se poarta asa ca fiecare isi face unde ii place eu miaim facut unul pe coloana si unul pe ceafa cu numele copilului meu celalalt pe coloana e destul de mare dar este super tare!si la gagici merge frumos un tatuaj si la incheietura maini chiar acolo jos la puls!