| Lolalol a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuaje? Am o cicatrice si as vrea sa o acopar cu un tatuaj, plus ca imi plac tatuajele foarte mult. Iar modelul la care m-am gandit e un diamant roz. (am 18 ani)

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Problema este una...depinde unde este situat tatuajul. daca este prea la vedere, nu prea este recomandat...de ce? timpul va trece si valul tatuajelor va trece si el,si cind vei deveni mai matura multi se vor uita cu indoiala la tine.mie cel putin imi place dar la alti nu, acum depinde cum gindesti tu, eu sunt in berlin si aici se poarta chiar exagerat si nu conteaza virsta dar in Romania este altceva, eu sunt de parere ca mai bine gandeste-te de multe ori, si ce decizi tu va fi sfint! pupici

2 răspunsuri:
| Dianochka a răspuns:

Cred ca va arata ok, mie tot imi plac mult tatuajele, si vreau sa imi fac unullaughing

| HungerVampire16 a răspuns:

Daca ai cicatrice nu se recomanda sa iti faci tatuaj pe ea, poti avea probleme de sanatate