| Adrianetc a întrebat:

As vrea sa mi se explice mai detaliat modurile de inmultire a plantelor, marcotas butasire,altoire, va rog, si cand este cel mai favorabil, si daca am un sambure de visin, ce conditii trebuie sa aplic ca sa se faca puiet?

1 răspuns:
| Covaciu_Paul_2001 a răspuns:

Pai intai plantesi samanta intr-un giveci din plastic fosforescent puna vezi ca a incoltit apoi o mai ti puna se face puiet dupa o duci in locul unde sa o plantezi si ea va creste cu timpul,,, funda'''

Întrebări recente