| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

As vrea sa stiu ce marca de placa video este cea mai buna

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://www.mejoresrankingdepc.com.ar/......o-del.html
aici ai o lista cu cele 30 considerate ca fiind cele mai bune in 2014

| BillGates a răspuns:

Ce-a mai buna marca este nVidia care este mai buna de folsit pentru cine vrea sa-si faca un PC de Gaming. Ce-a mai buna placa video pana acum este NVIDIA GeForce GTX 780

| Λndrei a răspuns (pentru BillGates):

Asta s-o crezi tu.
Cea mai bună placă video până în acest moment este o placă concepută de ATI și vorbim despre modelul AMD Radeon HD 7990.
Cea mai bună placă video de la nVidia este GTX 690.

| scary7 a răspuns (pentru BillGates):

Gresit nu conteaza daca e nVIDIA sau amd conteaza sa aiba cea mai mare cantitate de memorie si cele mai mari frecvente

si cea mai buna placa video este Sapphire Radeon R9 295X2 si la nvida titanu

| Λndrei a răspuns (pentru scary7):

Alt geniu...

| Manuel_Giurgea_1997 a răspuns:

Nvidia Gforce