| Strongman a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista siteuri web pe care doar accesandu-le sa fi taxat cu un anumit tarif?

Răspuns Câştigător
| Skittles_9113 a răspuns:

Nu exista asa ceva happy FUNDOI!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea cred ca exista! in primul rand acel site nu are nici o informatie despre tine! :.are doar ip-u! si in al doilea rand,tu poate ai intrat pe acel site din greseala, nu poate sa te taxeze pentru asta! exista siteuri cu conturi pay-pal in care poti sa donezi bani...dar atat!
... aaaaa...dar mai sunt si siteuri virusate care fura informatii din pc cand accesezi siteul! asa ca daca ai informatii bancare in pc, ar fi bine sa stii pe ce siteuri intri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi taxat dor daca te inregistrezi sau dai accept la ceva alfetl fara instintarea ta NU!