| Oana_9876 a întrebat:

Daca cineva din tara avand o cartela Orange de exemplu, da mesaj altcuiva din strainatate acesta avand tot cartela Orange, ii ia din mesajele in retea sau este taxat la tarif international?

3 răspunsuri:
| misskitty a răspuns:

Ii ia din mesajele din retea.international platesti doar daca acea cartela ar fi cumparata din tara respectiva

| lorra mng a răspuns:

Eu cred ca este taxa la nivel international. cel putin asa este la cosmote

| lorra mng a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un magazin/reprezentant Orange. ei stiu cel mai bine