| YepIsSuspended a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista un site de creeat blog dar nu ca wordpress sau bloger sau blogspot, adica sa nu scrie *****! wordpress/blogspot/blogger! com sa fie doar cenumevreaueu.ro

Va multumesc

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Poti incerca blogu.lu sau haipa.ro - ambele romanesti. pentru promovare ulterioara, iti recomand http://www.bagamare.ro/

| rey a răspuns:

Cumpara profil.ro, invata html frate si spor la treaba. Trebuie sa platesti in fiecare an dar daca vrei asa mult merita, Html, il inveti probabil in 3 luni biniiiisor... dar in fiecare zi inveti ceva nou, niciodata nu stii tot, sunt siteuri utile si inveti gratis.
Dupa e treci de Html de bagi la java, Php... etc. si poti face bani frumosi in timpul liber.

Good Luck man.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.webs.com/;)