| mali120 a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe de One Direction, in special de Harry Styles.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

1 nu i plac fetele care injura se drogheaza fumeaza
2 are o sora mai mare si se intelege foarte bine cu ea
3 el a avut ideea cu numele trupei
4 el sensibil
5 ii place sa imbratiseze
6 cele mai multe iubite au fost blonde ( dar ii plac si celelalte tipuri de par)
7 cand tatal vitreg la gasit cu o fata in pat l-a intrebat ce face si el a zis caut telecomnda :))
8 a facut o gluma si si a scris initialele pe piciorul lui zayn cand dormea
9 numele lui complet Harry Edward Styles
10. 1,78 m inatlime
11 1 februarie 1994(18 ani)
Zodia:
Varsator
12 are parul cret de 12 ani poarta caciula cand e drept pentru ca nu i place ( are par bipolar)
13 saruta fetele la prima intalnire
14 e romantic
15 Odata, Liam si Niall, l-au inchis intr-o camera si cand s-au intors l-au gasit dezbracat si le-a zis:"Tah Dah"
16 logic ii place sa stea dezbracat
17 ii plac coldplay
18 ii plac fetele care zambesc sunt putin sacastice
19 pe prima fata vrea sa o numesca darcy
20 odata era obosit se uita la un film si la apucat plansul ( spune ca ii era rusine sa l vada baietii si a tras patura peste el)
21 a avut relatii de peste un an
22 a avut o relatie cu caroline flack care avea 32 de ani ai el 17
23 are un bromance cu louis
24 el i a facut cunostinta la louis cu eleanor
25 primul lui sarut a fost la 11 ani( in alte interviuri apare si 12 ani)
26 mama lui spune ca relatia lui cu caroline a fost o greseala
17 are 24 de tatuaje http://1d-officialblogromania.blogspot.ro/search/label/Harry%20Styles aici sunt mai multe despre ce semnificatie au

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns (pentru Lala_Gabriela_1998):

Daca mai vrei cv id meu e lala_ela369

| DeDeOneDirection a răspuns:

Daca stii bine engleza cauta pe youtube harry styles facts si ai as afli acolo toate lucrurile despre el happy