| mary a întrebat:

As vrea si eu niste imagini de dimensiuni mici (sa incapa pe telefon). am cautat pe google de am inebunit.nu dau fundita big grin

5 răspunsuri:
| dya26 a răspuns:

Pai daca vrei poze scrii jos la google teme si ce te telefon ai de exemplu: teme samsung s5230

| bullet513 a răspuns:

Deci este mobile9.com sau zedget.com Acolo iti alegi modelul telefonului si iti alegi la gallery. Wallpaper sau Video sau sti tu... Npc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si pe deviantart.com (nu vreau funditalaughing )

| Deea_5433 a răspuns:

Http://www.zedge.net/ gasesti tot ce vrei:) trebuie doar sa iti alegi modelul telefonului, si te va conduce la imagini, teme, jocuri, soneri etc care se potrivesc. Sper sa te ajute:)