| Cimbia a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce as mai putea sa'mi instalez pe laptop.In afara de messenger, google chrome, antivirusi...Am Windows 7 big grin

Răspuns Câştigător
| TomJerry a răspuns:

Un java,un Adobe flash player, un winrar, winamp daca asculti muzica.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Instalezi teoretic ce vrei tu. acum depinde daca ai spatiu unde sa instalezi si daca aplicatiile instalate iti sunt folositoare si daca laptopul face fata sa le si ruleze foarte bine! instaleaza doar strict ce ai nevoie, apoi vezi cum ruleaza calculatorul si mai pui si altceva.

| Cimbia explică:

Am spatiu liber 199 GB blushing