| AlexandraPunct a întrebat:

Daca imi iau un laptop dupa net care are deja Windows trebuie sa mai instalez eu ceva din afara de Google Chrome si ce aplicații mai vrem noi?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Nu, are sistemul de instalare deja instalat + driverele. Deci, mai raman doar aplicatiile dorite de tine. Spor!

6 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Teoretic ar trebui sa iti pui ce doresti pe el. si da are sistem de operare inclus preinstalat. daca vezi ca face probleme este romandat sa pui tu un windows bun.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| AlexandraPunct explică (pentru SasNetRomania):

Ok, daca voi avea nevoie te voi contacta. Multumesc.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu, daca are deja windows-ul si merge bine, poti sa mai instalezi doar aplicatiile pe care le vrei :*

| coriinawtf a răspuns:

Cele basice le are el tu doar iti instalezi programele care le vrei tu!

| Johnyynhoj a răspuns:

Daca windows-ul nu ati da nicio eroare nu mai are rost sa al instalezi,

| StefyN a răspuns:

Daca laptop-ul este nou iti instalezi doar programele de care ai nevoie, dar daca e sh.cel mai bine sa reinstalezi un windows nou...succes