| pathfinder a întrebat:

Nu pot sa instalez Google Chrome.
Am schimbat windows-ul si cand incerc sa instalez Chrome nu merge. Apare ca se initializeaza, dupa care se inchide fereastra si nu mai apare nimic.Ce sa fac pentru a putea sa-l instalez?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Incearca sa downloadezi o versiunea mai veche..si dupa sa faci un update.
*mai intai du-te in task manager si inchide toate aplicatiile care au chrome in ele *

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EvaneSScence a răspuns:

Vorbeste cu Nelul si te ajuta. Am vazut intrebarea asta zilele astea.

| maria7375 a răspuns:

Nu iti instala chromul.are
multi virusi

| Apache a răspuns (pentru maria7375):

Deci un browser oficial are virusi?
Felicitari...nu stiam pana acum cine a dat cel mai tampit raspuns saptamana asta.

| pathfinder explică (pentru Apache):

Pana la urma ce pot sa fac?