| Cxx a întrebat:

As vrea un nume nou, pentru un sait, dati-mi si mie niste idei de porecle mai speciale, va rogpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Probabil te referi la domeniu pentru un site nou.Trebuie mai intai sa verifici disponibilitatea acestuia aici
http://www.rotld.ro/
si indicat ar fi sa contina cuvinte care sa reflecte activitatea desfasurata.De exemplu daca vei avea profil comert cu imbracaminte, domeniul recomandat ar fi www.haineieftine.ro, asta daca nu e cumparat de cineva.Succes!

| Cxx explică:

NU vreau un domeniu pentru site... vreau dooar niste porecle pentru mine laughing