| Oanaeu56 a întrebat:

imi dati si mie niste idei de sait, as vrea sa creez unul happy

4 răspunsuri:
| ale28bz a răspuns:

Un sfat, degeaba îţi spun eu ce site merge, dacă tu nu te pricepi la acel domeniu, pe site nu vor fi articole care să atragă, dar dacă te pricepi la scris, în orice domeniu, dacă îţi dezvolţi o reţea media, cu videotutoriale... de ex. Merg cele de makeup online, GooGle Adsense nu te plăteşte pe nr de vizite ci pe click-uri în spaţiul publicitar, pe când youtube te plăteşte pentru vizite pentru abonări şi comentări, Adsense îţi pune pe site reclamă care să aibă legătură cu subiectul, aşadar că să ai succes cu Adsense pe lângă vizite publicitatea ta trebuie să atragă măcar din curiozitate, şi ce îl atrage pe român, bârfa mondenă cu iz de scandal, sexul cu iz de prostituţie şi bani câştigaţi uşor

| Aresasus a răspuns:

Te pot ajuta, iata cateva exemple: sport, muzica, jocuri, emisiuni, actori, protejarea naturii, moda(in fiecare zi hainele potrivite)... Sper ca te-am ajutat, Funda?

| ionutzy1401 a răspuns:

Site-uri se pot creea in foarte multe domenii.(IT,arta culinara,stiri,cultura,fashion)
Daca nu vrei un site poti creea un blog personal sau pe diferite teme ca cele de mai sus. Exista diferite platforme gratuite cum ar fi-wordprees, blogger, webs, ucoz, etc.

PS:http://fan-tech.blogspot.ro/
asta este blogul meu, intra daca vrei si daca iti place spune-le si prietenilor.Ms

| Oanaeu56 explică (pentru ionutzy1401):

Ceea ce eu urmaresc, este sa am google adsense pe sait sau blog happy, de preferabil era sa fac un sait ca stiu cum dar sa fie interesant ca sa aiba vizite happy