cami
| cami a întrebat:

Aseara, 13.06.2009 cine a fost eliminat la "Nora pentru mama"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era cat pe ce sa se duca acasa... Andreea, dar a scapat ca prin urechile acului, deci nu a iesit nimeni.Este cam fitoasa si se da mare interesanta, dar nu este, mie personal nu imi place de ea. o prefer pe nasoasa, pe Mihaela.

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie nu imi place emisiunea aia.big grin M-am uitat si eu de 2 ori.happy

| Flav a răspuns:

Cami iti place sa te uiti la emisiuni regizate?happy No offence!

cami
| cami explică:

Cine le tot da ma, amuzant si inteligent waiting?
Glumesc, poate. na`, dar mai pierd si eu timpul.big grin
fLAV, chiar nu sunt regizate.nu e "Fata lu` tata"

cami
| cami explică:

Tu de unde sti mah ca-s olteanca waiting?hee hee

cami
| cami explică:

Da, stiu. dupa perfectul simplu pe care-l folosesc cu.regularitate big grin

| Parintele a răspuns:

Tata... of la ce emisiuni cretine te uiti!

| Wtf9000 a răspuns:

Pe ce canal este emisiunea asta? Pe TVR Cultural? laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu stiu.nu urmarest din pacate pentru tine si din fericire pentru neuronii meitongue

| Moneyandfame a răspuns:

Cea mai tare emisiune! NOT!

| catalina_2916 a răspuns:

Dragii mei, nu este delkoc o emisiune cretina si nici nu este regizata, chiar ai multe d invatat din emisiunea aia...in fine. n-am fost nimeni eliminat.trebuia sa elimine fete, dar au fost protejate si n-a iesit nimeni din concurs... pup

| eu_4161 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olteancoooo, la ce emisiuni te uti.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-gresit.am citit in stele. rolling on the floor