| EUSIATIT a întrebat:

Ma ajuta cineva cu un rasp? pe cine a eliminat aseara la [nora pentru mama] sau cine a intrat in casa? merci

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe nimeni ca Lacrimioara si cu Veronica se certau, se injurau si atunci Gabriela s-a suparat si nu a mai bagat in casa pe nimeni si nu s-au mai facut nominalizari, a zis dintr-o data suparata "Noapte buna" si a plecat din platou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am privit trecator, dar iti pot spune ca nu a iesit nimeni din casa(desi cei 8 au inceput sa comenteze ca vor afara). De intrat, cred ca toti concurentii care au fost eliminati conform regulamentului din casa(in afara de bogdan si elena, mihai cu maica-sa).

| SweetPrinces a răspuns:

Tu ce crezi care e scorpia Lacramioara sau Veronica eu zic ca Veronica e cu 10 fete, la inceput mi-a placut de ea f mult acum nu o mai suport happy