| Laurretta a întrebat:

Aseara am dormit la un prieten si sunt treaza de cateva ore si ma plictisesc foarte tare! Ce as potea sa fac? prietenul meu doarme si nu vreau sa trezesc.
p.s.sunt singura in camera sa.

Răspuns Câştigător
| miku0101 a răspuns:

Poti sa stai in continuare pe calculatori si sa asculti muzica la casti! sau sa cauti ceva prin camera distractiv!

4 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sex. Si sunt de-acord cu @Critical.

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Pai mai joacate pe calculator, daca esti la casa la prietenul tau iesi afara si vezi ce mai are pe acolo prin curte picteaza, uitate pe net la origami ca sa faci si tu... funda?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai devreme spuneai ca ai facut o entorsa la glezna, acum insa spui ca ai dormit la prietenul tau, m-am uitat in istoricul tau la o alta intrebare deschisa in care te plangeai ca nu ai ajus la orgasm.
Am vaga banuiala ca intrebarile tale sunt deschise la misto doar sa pui intrebari, mi-am facut o lista neagra unde te voi adauga, in viitor voi evita orice intrebare care o deschizi, ne iei peste picior si se simte de departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum esti singura in camera sa? atunci el in ce camera doarme?