| Cathy_5203 a întrebat:

Ashley Greene(Alice Cullen) si Jackson Rathbone(Jasper Hale) din Twilight sunt impreuna ca si cuplu si in realitate? Daca imi raspundeti dupa vreo anumita sursa/site va rog sa-mi da-ti linkul, plz! Mslove struck

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Nu sunt deoarece ashley este impreuna cu joe jonas http://www.blogvedete.com/......-impreuna/

funda?

| Angyclon a răspuns:

Pai, din cate stiu eu, din mai multe reviste si din cateva poze de pe stiritwilight.blogspot.ro Ashley Greene e cu Joe Jonasbig grin
E cam ciudat dar asa stiu si asa am auzit de ceva timp,
"you can google it" (like Edward says"laughing)

| DanaCherry a răspuns:

Ashley greene este cu Joe Jonas din cate stiu...