| butterflyyy a întrebat:

Nikki reed si jackson rathbone sunt impreuna? si ashley greene mai e cu joe jonas?

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! Pe Nikki si jackson nu prea ii stiu.scuze.dar am auzit ca joe nu mai este impruna cu ashley.

| Emiily a răspuns:

De nikki si jackson nu stiu nimic dar stiu ca ashley nu mai e cu joe...sa speculat ca ashley acum are o idila cu zac efron. pentru ca si zac s-a despartit de vanessa si ar fi singur si el... orkm

| PurpleMonster a răspuns:

Nikki reed si jackson rathbone nu sunt impreuna sigur.el are un baiat iar ea e casatorita.
de ashley stiu doar ca nu mai e cu joe