| WhoWhoWho a întrebat:

Astazi am avut un super-vis cu completa logica(fictiune) si mi-l aduc aminte aproape complet, si m-am gandit sa incep o carte.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| lary1399 a răspuns:

De ce nu? E amuzant, dar si eu am inceput sa scriu o carte din acelasi motiv si e tot o carte de fictiune. Daca eu am incercat, merita sa incerci si tu!

5 răspunsuri:
| Cupcakestar a răspuns:

Sunt de acord chiar mi-ar placea sa citesc un ceva de fictiune si te sustin in ceea ce faciwinking Mult SUCCES!

| adrybubuok a răspuns:

Este o idee buna. mai ales daca etse si amuzant visule sau sa le capteze atentia cititorului.

| KarlaKovacs a răspuns:

Buna idee! Daca o publici sa imi spui!